Obchodní prostory/kanceláře s velkým pozemkem k pronájmu

V přímé blízkosti komunikací Strakonické a Pražského okruhu

Půdorys předmětu pronájmu

Nabízíme Vám velice zajímavý prostor k podnikání na strategickém místě. Nemovitost se skládá z obchodních prostor, kanceláří a pozemku o velikosti 2267 m2, který může sloužit jako venkovní showroom nebo prodejní plocha. Objekt byl v roce 2021 kompletně rekonstruován a čeká na prvního nájemce. Obchodní prostory/kanceláře je možné pronajmout i s movitým vybavením, které je možno vidět na fotografiích. Okna budovy jsou velkoformátová a směřují do dvora, což je jednak dobré pro světlost interiéru a dále nabízí využití oken k reklamním účelům, třeba jako výlohu. Prostory objektu zahrnují čtyři místnosti, kuchyňku a dvě toalety s celkovou podlahovou plochou 102,3 m2. Budova je zabezpečena systémem Jablotron a pro celý objekt funguje správce.

Pozemek 

Zmiňovaný pozemek o velikosti 2267 m2, který navazuje na parkovací stání je nezpevněn a je vyčištěn od porostu. Ideální využití může být například jako venkovní showroom či prodejní plocha (pro venkovní sauny, ukázky dlažeb, kamenů, rostlin, bazénu a jiných technologií, které nepotřebují vlastnosti interiéru). Na pozemku není slyšet hluk od komunikace a nabízí poměrně příjemný pohled na pole a část Radotína.

Parkování

S parkováním v objektu, ať už pro zákazníky či pro zaměstnance je počítáno. Je možno si pronajmout několik parkovacích míst na zpevněné ploše v uzavřeném objektu. Z parkovací plochy je dobře vidět na celý pozemek a je k němu vytvořen zpevněný sjezd. 

 

 

Půdorys celého objektu

Půdorys obchodních prostor/kanceláří 

Půdorys předmětu pronájmu
Obchodní/kancelářské prostory 102,3 m2
Plocha pozemků2267 m2
Energieelektřina
Energetický štítekG
Konstrukcesmíšená
Datum rekonstrukce2021

Cena za pronájem obchodních/kancelářských prostor je

                          29 000 Kč bez DPH (284 Kč za m2)

Cena za pronájem pozemku je

                         34 000 Kč bez DPH (15 Kč za m2)

 

Cena pronájmu obchodních/kancelářských prostor a uvedného pozemku je          63 000 Kč bez DPH.

 

Cena a počet parkovacích stání v objektu na domluvě.

 

* Provize jeden měsíční nájem + DPH

 

Ateliérový byt 

K objektu je dále možné si pronajmout podkrovní ateliérový byt o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 87 m2. Byt je ve fázi kompletní rekonstrukce a čeká na pokládku podlah a instalace kuchyňské linky. Předpokladané dokončení je začátek května 2022.

Adresa: Spodní 7, Praha 5 - Lahovice

PROPAGACE NA REALITNÍCH SERVERECH