Můj příběh

Jak to celé začalo? 

Když jsem byl malý kluk, hodně jsme se s mámou po Praze stěhovali, protože rodiče byli rozvedení. Někdy se mi velice líbilo poznávat nová místa, mít nový pokoj a celkově být na novém místě. Někdy to bylo velice stresující, například mít nový kolektiv ve třídě, nebo déle dojíždět do školy.

Během jedné prohlídky s realitním makléřem, mě napadlo, že by mě bavila dělat stejná práce. Vidět domovy lidí, setkávat se s novými lidmi, být v pohybu, a co je důležité pro malého kluka, řídit auto.

Klaplo to, ale byla to dlouhá cesta k uskutečnění. 

Pracuji v oblasti obchodu přes 12 let a prošel jsem si různými obory od bankovnictví až po stavebnictví. Žil jsem téměř dva roky ve Skotsku v Edinburghu a nebylo to jenom o angličtině, ale i o tom vidět společnost fungovat jinde a jinak.

Když jsem se vrátil ze svých cest, chtěl jsem spolupracovat se svým kamarádem a vyhledávat pro jeho klienty nemovitosti. On už v té době pracoval jako realitní makléř, ale nestíhal své poptávající klienty obsloužit. To byly první krůčky.

V roce 2017 mi skončilo stavební spoření, a já jsem se nevědomky stal realitním investorem, když jsem si pořídil vlastní investiční byt. Koupě bytu považuji za nejlepší investici, kterou jsem doposud udělal.

V roce 2018 jsem řešil vlastní bydlení a řešil s ním spojené rekonstrukce. Když jsem tím procházel, uvědomil jsem si, že bych právě tohle chtěl dělat a moje cesta k práci v realitách se otevřela naplno.

V roce 2019 jsem úspěšně absolvoval kurz Obchodník s realitami s akreditací ministerstva školství v rozsahu 100 výukových hodin u Asociace realitních kanceláří, a nadále se školím a vzdělávám. Od té doby jsem řešil desítky pronájmů, prodejů a odhadů nemovitostí. 

 

"Můj cíl je dobře odvedená práce a vaše spokojenost"

Kurzy a školení

"Pravidelně se vzdělávám"

Pro své klienty jsem pojištění z profesní odpovědnosti dle zákona.