Pronájem třípokojového bytu s lodžií a garáží.

Nabízíme Vám částečně zařízený třípokojový byt s lodžií a sklepem, který naskýtá krásný výhled na město Beroun. K dispozici je také možnost pronájmu garáže za příznivou cenu 1 500 Kč/měsíčně.

Tento byt má vynikající dispozici a nabízí pohodlné bydlení pro tříčlennou rodinu na rozloze 68 m2. Obývací pokoj je od kuchyně oddělen stěnou na TV a nabízí také pracovní kout pro počítač. Kuchyň je prostorná s dostatečným místem u okna pro jídelní stůl. Ostatní dva pokoje jsou přístupné z chodby a mají okna orientovaná na sever pro příjemné spaní. V chodbě se nachází vestavěná skříň s dostatečným úložným prostorem. Koupelna je prostorná s proskleným sprchovým koutem a místem pro pračku. Byt prošel před 10 lety částečnou rekonstukcí.

Velkým plusem tohoto bytu je také prostorná lodžie s výhledem na Městskou horu a možnost pronájmu garáže, která se nachází přímo přes ulici od domu.

Nábytek, který je vidět na fotografiích, může být za dohodu součástí pronájmu bytu, ale není to podmínkou. Veškeré podrobnosti můžete projednat s majiteli. Součástí pronájmu bytu je také sklepní kóje v domě.

Byt je strategicky umístěn pouhých 9 minut pěší chůze od centrálního Husova náměstí, kde najdete zajímavé kavárny, restaurace a pravidelné farmářské trhy. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v okolí bytu (lékaři, pošta, školy, úřady). Přímo před domem se nachází autobusová zastávka č. 380, což umožňuje přímé spojení s Prahou.

Nastěhování je možné od 15. listopadu 2023

0
m
autobusová zastávka
0
m2
plocha bytu
0
minut
Husovo nám.

Foto prezentace

Plánek bytu

Tabulka základních údajů

Vlastnictví:osobní
Dispozice:3+kk
Užitná plocha bytu: 67,6 m2
Energetický štítek:D
Konstrukce:panelová
Parkování:garáž
Sklep:ano

Soubory ke stažení

 

Nájem za bytu: 16 500 Kč

 

Nájem za garáž: 1 500 Kč

Zálohy na služby 4 500 Kč, elektřina a plyn se přepisují na nájemce

 

* odměna RK je 1 měsíční nájem

Adresa: Okružní 1467/6, 266 01 Beroun-Město