Prodej chalupy se stodolou

Nemovitost s atmosférou.

4 290 000 Kč

Hledáte-li romantickou chalupu nebo i místo pro trvalé bydlení v dojezdové vzdálenosti do cca. 50 min. od Václavského náměstí, tak jste jej našli.

Objekt je rozdělen na dva samostatné rekreační objekty s vlastním připojením na ing. sítě viz. níže fotografie vyznačení pozemku. Nemovitost je dispozičně řešena jako 3+1 s rozsáhlou půdou, vhodnou pro vestavbu. Interiér je pohlazením na duši pro ty, kteří ocení dobovou atmosféru starých časů. V hlavní obytné místnosti je dřevěná podlaha s dominujícím velkým krbem a přiznané dřevěné trámy s ochozem. V kuchyni jsou nádherná kachlová kamna. To vše podtrhují masivní zdi v přízemí, které zachovávají chlad i v nejteplejším létě.

O městský komfort se postarají dvě koupelny s toaletou a v kuchyni podlahové topení. Vytápění vody je řešeno přes elektrický boiler nebo přes lázeňská kamna.

Stodola je rozdělena na dvě části, v první uzavíratelná je využívaná jako garáž a druhá část jako dílna a úschova potřeb pro zahradu. Zde je velkým prostor pro vlastní realizaci a využití.

Spižírna, která je oddělen od domu, dobře poslouží na úschovu trvanlivých potravin.

Velkou výhodou je připojení na městský vodovod a kanalizaci, nechybí ani kopaná studna na zalévání zahrady.

Zahrada o rozloze 1782 m2 je udržovaná se vzrostlými dřevinami.

Obec Černýš je malinká vesnička nad soutokem řek Sázavy a Želivky, spadající pod obec Soutice, která nabízí základní občanskou vybavenost: pošty, obecního úřadu, restaurace. V blízkosti je sjezd z dálnice 56 km od Prahy. Širší občanská vybavenost je následně ve Zruči nad Sázavou či v Trhovém Štěpánově. Okolí je vhodné pro cykloturistiku, houbaření a koupání.

0
m2
Celková plocha pozemků
0
m2
Obytná plocha domu
0
min
Václavské náměstí

Plánek nemovitosti

Přízemí domu
Patro domu

Tabulka základních údajů

Dispozice3+1
Užitná plocha domu129 m2
Plocha pozemků2083 m2
Energieelektřina
Energetický štítekG
Konstrukcesmíšená
KanalizaceAno
PříslušenstvíInteriérové vybavení dle dohody

Vyznačení pozemku

Soubory ke stažení

Mapa (evidenční číslo 21, mapa google Černýš 17)

PROPAGACE NA REALITNÍCH SERVERECH